Організація свят
Обрати інший заклад
X
Кафе-пiца “У Сестер” (обрано)
Замовлення за телефонами:

+38 (0532) 570-560;
моб.: +38 (099) 74-23-018

Без вихідних з 10:00 до 23:00

Доставка

icon

Організація свят

 

 

Кафе-Пiцца "У сестер" не просто місця для гурманів піци, але й прекраснi кафе. Саме тут Ви зможете смачно поїсти в будь-який час, і не лише…

 

Романтичні хвилини в компанії коханої людини чи зустріч з друзями, сімейне свято чи корпоратив, ділова зустріч чи зустріч однокласників, річниця Вашого весілля чи ювілей – кафе створить приємну і комфортну атмосферу для будь-якої важливої події в Вашому житті. Тут зручно святкувати дні народження та дитячі свята з клоунами та повітряними кульками. З великим задоволенням святкують успішну здачу іспитів студенти навчальних закладів.

 

Приймаємо замовлення на святкування банкетів, фуршетів, в тому числі на виїзді, корпоративів, Нового року,весіль.

 

До Ваших послуг смачні страви української, італійської та японської кухні, меню для дорослих та дітей (банкетне, дитяче), жива музика, гнучка система знижок.

 

Для організації Вашого дозвілля пропонуємо затишні та просторні зали (частково с дзеркальними стінами), які вміщують від 10 до 40 чоловік та два прекрасних зали з вишуканими настiнними розписами.

 

В нас можна відпочити на м’яких диванчиках, які вже так полюбились шанувальникам сімейних зустрічей.

 

Також пропонуємо окремий дитячий куточок з іграшками для маленьких гостей.

 

Для шанувальників футболу в залах є плазми для перегляду трансляцій матчів.

 

Всю територію кафе охоплює безкоштовна зона Wi-Fi сумістiть приємне проведення часу з корисним.

 

В теплий період біля «Кафе-Пiцца» У сестер» працює літній майданчик з виносними столиками, за сервірованими скатертями та живими квітами, тому Ви можете відпочити на свіжому повітрі.

 

Під час організації свята враховуємо всі побажання відвідувачів щодо оформлення святкового столу та страв, музичного супроводу та багато іншого…

 

 

Чекаємо на Вас з сім’єю, друзями чи співробітниками завжди…